Kontakt

Lean Experience Business Institute

ul. Pogodna 11E/16, 15-354 Białystok

Tel.: 537 999 908 | e-mail: info@leanexperience.pl

NIP: 543-201-05-16

RODO

Wysyłając do nas dane za pomocą formularza udzielacie Państwo zgody firmie Lean Experience Business Institute Aneta Woś na przetwarzanie danych osobowych celem nawiązania kontaktu. Jeżeli nie chcą Państwo abyśmy przetwarzali Państwa dane w celu wykonania umowy (w tym wysyłali wiadomości mailowe lub dzwonili) prosimy o odesłanie wiadomości z informacją o braku zgody. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla prawidłowego wykonania kontaktu.
W dniu 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
W związku z powyższym informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Lean Experience Business Institute Aneta Woś, z siedzibą w Białymstoku 15-354, ul. Pogodna 11e/16, adres e-mail: info@leanexperience.pl, telefon kontaktowy: +48 537999908. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych zawarte są w polityce prywatności dostępnej w siedzibie firmy, a także przesyłanej na Państwa prośbę.
W związku z RODO przysługuje Państwu m.in.:

  1. Prawo do wglądu w Państwa dane;
  2. prawo sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych – prawo do zapomnienia;
  3. prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
  4. prawo do przenoszenia danych i in.

Szanowni Państwo nasza firma przetwarza dane tylko i wyłącznie w celu prawidłowego wykonania usługi. Nie sprzedajemy ani nie przekazujemy żadnym firmom marketingowym Państwa danych. 
Państwa dane w postaci telefonu i adresu mail użytkujemy tylko w celu właściwego i sprawnego kontaktu.

Napisz do nas

Nazwisko / Firma

E-mail

Numer telefonu

Wiadomość