Kontakt

Lean Experience Business Institute

Aneta Woś

ul. Pogodna 11E/16, 15-354 Białystok

Tel.: 537 999 908 | e-mail: info@leanexperience.pl

NIP: 543-201-05-16

Regon: 200888759

 

REGULAMIN ZGŁOSZENIA:

1. Warunkiem uczestnictwa w Warsztatach jest przesłanie do organizatora wypełnionego zeskanowanego formularza e-mailem na: info@leanexperience.pl

2. Płatnościnależy dokonać najpóźniej 14 dni przed Warsztatami na konto organizatora Lean Experience Business Institute.

Numer konta: MBANK   20 1140 2004 0000 3902 7949 4295

Można także płacić poprzez link który będzie wysyłany e-mailem.

3. Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego prześlemy Państwu potwierdzenie otrzymania zgłoszenia na adres e-mail wskazany w formularzu.

4. W przypadku odwołania zgłoszenia przed rozpoczęciem Warsztatów należy uiścić opłatę równą 50% kosztów zamówienia. Odwołanie uczestnictwa na 21 i mniej dni przed Warsztatami i/lub nie pojawienie się na wydarzeniu, nie zwalnia uczestnika z obowiązku zapłaty 100% wartości zamówienia. Odwołanie zgłoszenia powinno  być dokonane w formie pisemnej. Możliwe jest zgłoszenie  zastępstwa uczestnika inną osobą.

5. Najpóźniej na 7 dni kalendarzowych przed wydarzeniem organizator wyśle wszelkie niezbędne informacje organizacyjne (hotel, godziny sesji etc.)

6. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w programie i zmiany ekspertów oraz hoteli (o tym samym standardzie) z przyczyn niezależnych od organizatora, a także zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia z przyczyn niezależnych.

7.Przesłanie formularza zgłoszeniowego oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Lean Experience Business Institute w celu obsługi Państwa zgłoszenia, korespondencji a także obsługi szkolenia. LEBI nie przekazuje danych osobowych innym podmiotom.

8. Każdy klient może złożyć reklamację w formie pisemnej przesyłając ją na adres info@leanexperience.pl. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 14 dni od momentu otrzymania wiadomości.

RODO

Wysyłając do nas dane za pomocą formularza udzielacie Państwo zgody firmie Lean Experience Business Institute Aneta Woś na przetwarzanie danych osobowych celem nawiązania kontaktu. Jeżeli nie chcą Państwo abyśmy przetwarzali Państwa dane w celu wykonania umowy (w tym wysyłali wiadomości mailowe lub dzwonili) prosimy o odesłanie wiadomości z informacją o braku zgody. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla prawidłowego wykonania kontaktu.
W dniu 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
W związku z powyższym informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Lean Experience Business Institute Aneta Woś, z siedzibą w Białymstoku 15-354, ul. Pogodna 11e/16, adres e-mail: info@leanexperience.pl, telefon kontaktowy: +48 537999908. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych zawarte są w polityce prywatności dostępnej w siedzibie firmy, a także przesyłanej na Państwa prośbę.
W związku z RODO przysługuje Państwu m.in.:

  1. Prawo do wglądu w Państwa dane;
  2. prawo sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych – prawo do zapomnienia;
  3. prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
  4. prawo do przenoszenia danych i in.

Szanowni Państwo nasza firma przetwarza dane tylko i wyłącznie w celu prawidłowego wykonania usługi. Nie sprzedajemy ani nie przekazujemy żadnym firmom marketingowym Państwa danych. 
Państwa dane w postaci telefonu i adresu mail użytkujemy tylko w celu właściwego i sprawnego kontaktu.

 

Napisz do nas

Nazwisko / Firma

E-mail

Numer telefonu

Wiadomość