Patroni

CZASOPISMO DRUKOWANE

„Automatyka” to nowa inicjatywa wydawnicza Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP, która powstała w wyniku wnikliwej  analizy rynku, zestawienia potrzeb specjalistów z branży z oczekiwaniami i możliwościami wiodących partnerów rynku automatyki, robotyki i pomiarów.

CZYTELNICY: specjaliści, pracownicy przedsiębiorstw produkcyjnych, firm przemysłowych z sektora OEM, automatycy, projektanci urządzeń i systemów, a także służby utrzymania ruchu. Dodatkowo menedżerowie wyższego i średniego szczebla, dyrektorzy ds. produkcji oraz inny personel odpowiedzialny za technologiczną stronę utrzymania i rozwoju produkcji.

NAKŁAD: 4 000 egzemplarzy

PERIODYZACJA: 10 wydań (wydania łączone styczeń-luty, lipiec-sierpień)

 

„AUTOMATYKAONLINE.PL”

CZASOPISMO ONLINE/PORTAL BRANŻOWE

 • 430 000 odsłon rocznie 93 000 unikalnych użytkowników rocznie
 • Aktualny charakter informacji Kompleksowość wiadomości
 • Przejrzysta szata graficzna

„INŻYNIER WIE”

SOCIAL MEDIA „AUTOMATYKA”

 • Ponad 4000 lubiących nas osób
 • Aktualności ze świata nauki i biznesu
 • Wydarzenia krajowe i zagraniczne
 • Nowości tematyczne www.facebook.com/InzynierWie


Kwartalnik „Utrzymanie Ruchu” to wyjątkowa na publikacja branżowa, prezentująca aktualne zagadnienia w zakresie nowoczesnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych UR, sposobów diagnostyki i eksploatacji maszyn oraz redukcji awaryjności urządzeń. Przedstawiamy nowości na rynku automatyki, profilaktyki UR, elektryki i gospodarki olejowej. Inspirujemy, dostarczając informacji nt. sposobów przeprowadzania remontów maszyn, rozwiązań energooszczędnych, przeglądów okresowych oraz możliwości ograniczania kosztów przy jednoczesnym podnoszeniu efektywności sektora UR. Tworzymy z fachowcami dla fachowców, dzięki czemu prezentowane treści dostosowane są do potrzeb i oczekiwań specjalistów z branży.

 

KAIZEN

To jedyne na polskim rynku czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturing przeznaczonedla osób wdrażających strategię chudego zarządzania przedsiębiorstwem, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów i procesów produkcyjnych. Tematycznie dotyczy narzędzi ciągłego doskonalenia możliwych do wykorzystania w trakcie wprowadzania zmian w funkcjonowaniu firmy. Dopełnieniem problematyki z zakresu zarządzania są materiały dotyczące infrastruktury sprzętowej, wykorzystywanej na liniach produkcyjnych, rozwiązań automatyzujących przepływ materiałów do produkcji i wyrobów gotowych oraz systemów informatycznych sterujących procesami produkcji.

 

TOP LOGISTYK

Pierwsze na rynku czasopismo skupione na sprawach grupy zawodowej logistyków oraz profesji, którą się zajmują. Tytuł Top Logistyk buduje swą zawartość na zasadach równych logistyce - interdyscyplinarnie, włączając w obszar tematyczny różnorodne problemy ze świata usług, produkcji, zarządzania, marketingu, ekonomii, informatyki oraz wielu innych. Jego nieodłącznym kryterium treści jest atrakcyjność czytelnicza, która skłania do poszukiwania tematów wizjonerskich i topowych, zupełnie takich jak ci, dla których są one przeznaczone.

 

MAGAZYNOWANIE I DYSTRYBUCJA

Branżowe czasopismo poświęcone zagadnieniom techniki magazynowej i logistyki dystrybucji. Czasopismo skupia się na skutecznej technice przeprowadzania tych procesów logistycznych, które pokazują jak minimalizować koszty składowania i dostarczania towaru do odbiorców. Wskazuje przy tym jak ważną rolę odgrywają zaawansowane urządzenia techniczne, przy pomocy których procesy magazynowo-dystrybucyjne stają się efektywne. Wyróżnik czasopisma polega na prezentowaniu właściwego sposobu doboru urządzeń transportu wewnętrznego, regałów wysokiego składowania i IT w każdej ze stref magazynu, w taki sposób, aby tworzyły spójny i wydajny system.

 

Logistyczny.com

Portal logistyczny.com jest odpowiedzią dla osób szukających informacji i wiedzy z zakresu logistyki, transportu, magazynowania, dystrybucji. W sposób przejrzysty i merytoryczny prezentuje wydarzenia ze świata logistyki, umożliwia szybki dostęp do wiedzy potrzebnej na co dzień. Dzięki nieograniczonym możliwościom ekspozycji w szeroki sposób i zawsze na czas prezentuje to co w branży najważniejsze i najistotniejsze.

 

 

 

Polecane

Analityk danych produkcyjnych

Warsztaty ON-LINE i STACJONARNE

Certyfikowany Analityk danych

w procesach produkcyjnych

 • Wskaźniki biznesowe / operacyjne, a dane procesowe i ich związek przyczynowo - skutkowy
 • Statystyka prcesowa, metody graficzne prezentacji danych
 • Logika przyczynowo - skutkowa i jej zastosowanie w analizie danych

Coaching & Mentoring w procesie CI

Warsztaty ON-LINE i STACJONARNE

Coaching & Mentoring w procesie CI

 • Gdy dzieje się dużo i szybko – coaching i mentoring w środowisku CI
 • Komunikacja a aktywizacja postaw pracowniczych
 • Jak minimalizować opór przeciwko zmianom
 • Najważniejsze metody i techniki podnoszące efektywność wystąpień podczas prezentacji